Bahçeli Tayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bahçelievler gençlerini topluyoruz..

AnasayfagirişGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Galeri
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Empty
En iyi yollayıcılar
H_crow_C
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Vote_lcapBahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Voting_barBahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Vote_rcap 
byrogue
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Vote_lcapBahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Voting_barBahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Vote_rcap 
CsultanD
bLack.Jack.mariana
rebelking
Goethe
we_rock
Ata<3urcu
rockman22
righteous kill
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» AROG
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeCuma 12 Ara. 2008, 21:30 tarafından byrogue

» Karalama Defteri
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePtsi 08 Ara. 2008, 10:55 tarafından byrogue

» ŞU AN NE DİNLİYORSUN ?
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:14 tarafından byrogue

» Ramstein
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 22:24 tarafından byrogue

» en sevdiginiz hoca ve en kıl oldugunuz haca kim yorumları bekliyorum
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008, 23:03 tarafından H_crow_C

» Slayer rock
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 21:37 tarafından H_crow_C

» SAW V
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 18:57 tarafından bLack.Jack.mariana

» MUSTAFA
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 15:16 tarafından rebelking

» türkçe konuş!!
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 16:06 tarafından H_crow_C

» Kolera
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 21:57 tarafından CsultanD

Ortaklar
Türkçe Konuş!
BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Destek_90x30_2Bahçeli Tayfa ''Türkçe Konuş!''kampanyasını destekliyor..
Forum
napıyosun kız:D

BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...

3 posters
YazarMesaj
H_crow_C
Admin
H_crow_C

Erkek
Lakap : atii
tarz : BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Mtl10110

MesajKonu: BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 20:16

28,10,2008 tarihli buluşma;
BahCeLi tayfa 3 saatde 250 ytl yerıs yol paramısla kazıkazan oynarıs tutturmalarımıza ragman sonuc 0 ama bı ustun zekalalık yapıp bankamatıgı yenıp paramızı bulurus Very Happy

29,10,2008 tarihli buluşma;
dinazor mu varda yumurtası olsun(mert)kopmuştuk o an:)(bu yorum Hayko CEPKİN'in rock'n coke 2007 videosunu izlerken hayko'nun yumurtadan çıktığını görmesi üzerine bi anlık şaşkınlıkla olmuştu:d)

7.cadde'nin bi ara sokağında 'jenga'adlı kafeye oturduk bi güzel yedik içtik cepte toplam 180ytl var ama ne hikmetse hesap 200 geldi:)biz tabi hemen para arayışına girdik telefonlar ele alındı ama telden sonuç çıkmadı sonra atii(ben)tüm tanıdıklara uğradım o şekilde hesap kapandı sonra cepte eve döncek para yok:)yemek yicek para yok ee yine sayemde:)bi güzel yemek yedik ücretsiz olarak..Smile
https://bahcelitayfa.yetkin-forum.com
bLack.Jack.mariana

bLack.Jack.mariana

Erkek
ruh hali : BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Cilgin10

MesajKonu: atiii unutmaa:)   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 20:27

bahcelide son mekan on'un orda bowlıng + bıra + mısır keyfı yapıoruz sonra barısla bısım kucuk abdestımız geldı gıttık aynı tuvalete gırdık ınatcılıkdan sırayla ıhtıyacımızı gorurken bı dondum arkaya bakdım atakan bısı vıdeoya cekıor way anasını coocuk bu yasdan basladı yasak vıdeolara....

En son bLack.Jack.mariana tarafından Paz 02 Kas. 2008, 18:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
H_crow_C
Admin
H_crow_C

Erkek

MesajKonu: Geri: BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 15:28

o gün içtiğim karışımı da unutmak olmaz;)
righteous kill

righteous kill

Erkek
ruh hali : BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Manyak10

MesajKonu: Geri: BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 17:47

yol paranla kazı kazan oynadığımızı unutma:D
H_crow_C
Admin
H_crow_C

Erkek

MesajKonu: Geri: BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 19:44

o zaten bi efsana hayatımda o an unutulur mu??:)süper bi gündü hepinize teşekkür ederim..
bLack.Jack.mariana

bLack.Jack.mariana

Erkek
ruh hali : BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Cilgin10

MesajKonu: Geri: BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...   BahçeLi  TayFa'nın Hikayeleri... Icon_minitimeSalı 04 Kas. 2008, 22:33

abı ondn oncekı astıgımısda atı gelmemısdı we bıs eglendık sorna barısla atalayı gonderdık bugra ıle kızılaya yuruyorus ben ucmusum ıslık calarak sarkı soyleyerek yuruyorum yanımızdada askerıyeye aıt mulkler war asker nobet tutuyo bende onunden garıp garıp hareketler yaparak gecıorm ama farkında degılım bakdım bugra arkada kopmus ne oldu dıye dondugumde asker bana bakıodu bende koptum ondn sonra kopa kopa kızılaya qeldk...ashudhasudhas xD

BahçeLi TayFa'nın Hikayeleri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAHÇELİ GÜNDEMİ =)